Ostukorv (0)

Pulmaehete tellimine

Sysimust võtab vastu pulmadega seotud tellimustöösid. Ehete ja aksessuaaride tegemine teie pidupäevaks on Sysimustale suur rõõm ja au. Kui teile jääb silma mõni varasem Sysimusta töö pulmapiltide galeriist (mille leiad siit: Pulmapiltide galerii) või soovite saada midagi täiesti erilist, siis palume teil oma soovist kirjutada aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. . Lisaks leiad palju erinevaid Sysimusta töid portfooliost (mille leiad siit: Portfoolio). Tuleb siiski meeles pidada, et paljud Portfoolios esindatud tööd on ainueksemplarid ja Sysimust saab teha midagi analoogset, aga mitte täpselt samasugust ehet. Tellimustööde esitamisel on abiks oma soovi võimalikult täpne kirjeldamine. Kirjeldus võib olla ka pildi kujul (pilt e-kirjaga kaasas või ehte number Sysimusta portfooliost), sest üks pilt ütleb enam kui tuhat sõna.

Milline info peaks tellimuses kirjas olema?

  • Pidupäeva kuupäev (sellest võib sõltuda, kas Sysimust saab tellimuse vastu võtta või mitte).
  • Komplekti kuuluvad tooted (kaelaehe, käeehe, kõrvarõngad, juuksekaunistus, pruudikimp, sõrmusepadi, rinnanõel peigmehele vm.). NB: kaarte ja kutseid Sysimust ei tee.
  • Pulmade teema/värv/lilled (nt. merestiil, 30-ndad vm./ ploomililla, rukkilille sinine, päikesekollane vm./ roosid, kallad, rukkililled vm.).
  • Juuksekaunistuste puhul teie juuksevärv, juuste pikkus ja planeeritav soeng. Samuti võiks olla kirjas see, kui te kindlasti soovite just juuksenõelu, juuksekammi, juukseklambrit vmt.
  • Kaelaehte puhul teie pruutkleidi kaelus (sügav kolmnurk või ovaal, väike ümar kaelus, õlad vabad vm.), sest selle järgi saab paika ehte suurus ja kuju. Kui teil on pruutkleidist pilt, siis sellest oleks väga palju abi ja selle võiksite ka kirjale kaasa panna.
  • Käeehte puhul oleks vaja teada teie randme ümbermõõtu.
  • Kohustuslikud detailid, mis teie komplektist kindlasti puududa ei tohi (nt. polümeersavist lilled, kristallidega prossid (pruudikimbus nt.), sterlinghõbedast kõrvarõngahaagid, mageveepärlid jne.).

Sysimust teostab tellimustöösid järjekorras. Mida varem te oma tellimuse sisse annate, seda varem saab Sysimust selle oma plaanidesse võtta ja selle kallal tööle asuda. Tellimuse täitmise aeg sõltub peamiselt ehte tegemiseks vajalike materjalide olemasolust. Kui Sysimustal on kõik vajalikud komponendid olemas, siis saab tellimuse valmis suhteliselt kiiresti (sõltub muidugi sellest kui suure tellimusega on tegu, sest suuremad võtavad kauem aega). Kui aga vajalikke komponente peab hakkama tellima näiteks välismaalt, siis võib tellimuse valmimiseks kuluda rohkem kui kuu aega. Lisaks pikendab tellimistööde valmimist ka teiste tellimuste hulk. Võib juhtuda, et tellimustöödest on tekkinud pikem järjekord. Igal juhul annab Sysimust teile teada kas teie soov on teostatav ja kui on, siis ütleb ka teie töö ligikaudse valmimisaja.

Kuna tellimustööde valmimise aeg pole täpselt etteplaneeritav, siis on tellimustööde maksetähtajaks 30 päeva (peale tellimuse valmimist). Peale tellimuse valmimist saadab Sysimust teie e-mailile pildid tehtud tööst. Kui te olete sellega rahul, paneb Sysimust teie tellimuse oma kodulehele Tellimustööde alla vastava koodiga, mille ta teile teatab. Selle koodi järgi leiate te oma tellimuse e-poest üles ning saate oma ostukorvi lisada. E-poest tellitud tooted postitatakse peale arve täielikku tasumist.

Sysimust usaldab oma kliente ning ei nõua tellimustööde puhul ettemaksu. Juhul, kui teile on valminud tellimustöö ja peale ehete valmimist loobute oma tellimusest või te ei tasu oma arvet õigeaegselt, siis paneb Sysimust teid „Nimekirja“ ja nõuab teilt edaspidi 50% ettemaksu enne tellimuse vastuvõtmist. Juhul kui te olete teinud 50% ulatuses ettemaksu oma tellimustööle, kuid te ei tasu oma arvet maksetähtaja jooksul, ei kuulu ettemaks tagastamisele ning valminud tooted pannakse vabamüüki.

Tellimustoodete puhul ei kehti 14-päevane tagastamisõigus (Võlaõigusseadus § 53 lg 4). Kui teile ei meeldi midagi oma tellimustöö juures, siis öelge seda kohe, kui olete saanud Sysimustalt pildid tehtud tööst. Kui Sysimust saab tööd muuta/parandada, siis ta teeb seda. Hilisemaid pretensioone on keerulisem rahuldada. Kui teil on kahtlusi tellimustöö sobivuse osas, siis Sysimusta juures või Tartu piires on võimalik ka ehteproove teha. Selleks on vajalik eelnev kokkulepe.

NB: Sysimustal on väga hea meel, kui peale pidupäeva toimumist mõnd ilusat fotot ka temaga jagatakse ning lubatakse pilt lisada teiste kaunite pruutpaaride juurde Pulmapiltide galeriisse...

Sinu Sysimust