Ostukorv (0)

Sysimust

OÜ Sysimust on väikeettevõte, mis on keskendunud kordumatute ja kvaliteetsete käsitööehete loomisele ja müümisele. Loodame pakkuda laias valikus unikaalseid ja kvaliteetseid käsitööehteid käsitööd hindavale inimesele. Lisaks valmistame ehteid vastavalt tellija soovidele nii igapäevaseks kandmiseks kui ka pidupäevadeks. Erilist tähelepanu pöörame personaalsele teenindamisele ja kliendi rahulolule.

OÜ Sysimust on välja kasvanud Maris Markuse (kunstnikunimi Sysimust) hobist ja huvist käsitöö vastu. Oma loomingus kasutab ta väga erinevaid materjale (näiteks kangad, helmed, polümeersavi jpm) ning kombineerib omavahel erinevaid stiile.

Eraldi teenust pakume pulmade puhul.

Sysimusta loominguga saate tutvuda meie e-poes. Ehete müük toimub peamiselt e-poe vahendusel, kuid vahest on võimalik Sysimusta kohata ka käsitöölaatadel. Oma e-poes müüme ainult Sysimusta poolt valmistatud ehteid ning lisaks on see koht, kus saab Sysimusta ehteid osta kõige soodsama hinnaga.

Sysimust teeb koostööd ka erinevate disainerite ja kuntsnikega. Sellest ja Sysimusta teistest tegemistest saate lähemalt lugeda meie kodulehelt.

Soovime teile meeldivat ostlemist ja põnevat avastamist Sysimusta kodulehel!

Sinu Sysimust.