Ostukorv (0)

Saatmine

Sysimusta e-poes on võimalik valida erinevate saatmis- ja pakkimisviiside vahel. Seda sellepärast, et Sysimust ei vastuta postiteenust pakkuvate firmade teenuse kvaliteedi eest. Kõik pretensioonid, mis puudutavad paki viibimist, kadumist või kahjustumist postitamise käigus, tuleb esitada vastava teenuse pakkujale.

Sysimust pakub järgnevaid saatmisviise:

Eesti Posti pakk. Kaup postitatakse esimesel võimalusel peale arve tasumist, sõltuvalt kohaliku postkontori lahtioleku aegadest. Pakk toimetatakse teieni hiljemalt 5 tööpäeva jooksul peale raha laekumist Sysimusta pangakontole.

Hind: 3.84 €

Eesti Posti pakk koos „Ettevaatlikult“ teenusega. Kaup postitatakse esimesel võimalusel peale arve tasumist, sõltuvalt kohaliku postkontori lahtioleku aegadest. Pakk toimetatakse teieni hiljemalt 5 tööpäeva jooksul peale raha laekumist Sysimusta pangakontole.

Hind: 5.44 €

Pakk Post24 pakiautomaati. Kaup postitatakse esimesel võimalusel peale arve tasumist, sõltuvalt kohaliku postkontori lahtioleku aegadest. Pakk toimetatakse teieni hiljemalt 5 tööpäeva jooksul peale raha laekumist Sysimusta pangakontole.

Hind: 3.69 €

 

Pakk Post24 pakiautomaati koos „Ettevaatlikult“ teenusega. Kaup postitatakse esimesel võimalusel peale arve tasumist, sõltuvalt kohaliku postkontori lahtioleku aegadest. Pakk toimetatakse teieni hiljemalt 5 tööpäeva jooksul peale raha laekumist Sysimusta pangakontole.

Hind: 5.50 €

Pakk Itella SmartPosti pakiautomaati. Smartposti saab Sysimust saata korra nädalas (kas neljapäeva õhtul või reedel), kui ta linnas käib. Pakk postitatakse peale arve tasumist ning toimetatakse teieni hiljemalt 7 tööpäeva jooksul peale raha laekumist Sysimusta pangakontole. Töönädala keskel Sysimust hetkel pakki saata ei saa.

Hind: 2.82 €

Rahvusvaheline tähitud maksikiri. Kaup postitatakse Eesti Postiga esimesel võimalusel peale arve tasumist, sõltuvalt kohaliku postkontori lahtioleku aegadest. Paki kohaletoimetamise aeg sõltub riigist, kuhu pakk saadetakse. Euroopas kulub selleks umbes nädal, Ameerikas umbes kaks nädalat ning Austraalias ja Aasias umbes kuu aega.

Hind: 6.20 €

Tulen ise järele. Oma tellimusele saab järgi tulla Tartus (suveperioodil olen sageli ka Lihulas, Läänemaal). Aeg ja kuupäev tuleb  eelnevalt kokku leppida.

Lisaks saatmisviisile peab klient valima, vastavalt oma tellimuse iseloomule, piisava pakendamisviisi. Sysimust pakub järgnevaid pakkimisviise:

Pakkimine mulliümbrikusse. Sysimust pakib kauba sobiva suurusega mulliümbrikusse. Selleks kasutatakse täiendavat mullikilet ja postiasutustes müüdavaid ning postitamiseks sobivaid mulliümbrikke.

NB! Eesti Post ei tunnista mulliümbrikku sobiliku pakkimisviisina õrnade saadetiste puhul (ka käsitööehete korral) ning keeldub paki kahjustumisel tekkinud kahju hüvitamisest. Eesti Posti puhul toimub ehete saatmine mulliümbrikus ainult kliendi omal vastutusel.

Hind: 0.50 €

Pakkimine pappkarpi. Sysimust pakib kauba sobiva suurusega pappkarpi. Selleks kasutatakse täiendavat mullikilet ja postiasutustes müüdavaid ning postitamiseks sobivaid pappkarpe.

Hind: 0.80 €

Tulen ise järele. Kui klient tuleb ise kaubale järele siis kaupa ei pakita.

 

Tellimused, mille toodete summa ületab 75 eurot, viiakse kohale tasuta. Klient saab valida, kas ta soovib oma pakki Eesti Posti, Post24 või Itella Smartposti kaudu. Tellimus ise pakitakse pappkarpi ja saadetakse „Ettevaatlikult“ teenusega. Lisaks sellele on võimalus ka tooted käest-kätte üle anda. Oma tellimusele saab järgi tulla Tartus (suveperioodil olen sageli ka Lihulas, Läänemaal).

Käest-kätte üleandmise puhul tuleb kuupäev ja aeg eelnevalt kokku leppida (kas helistada või kirjutada Sysimustale).

Juhul, kui klient ei lähe oma pakile õigeaegselt järele, saadetakse see Sysimustale tagasi (Eesti Post hoiab peale postiteatise väljastamist pakki postkontoris kuni 15 päeva; Post24 ja Itella Smartpost hoiavad pakke pakiautomaadis kuni 7 päeva). Tagasi saadetud paki kättesaamiseks tuleb Sysimustal tasuda tagasisaatmisele kulunud summa. Paki uuesti postitamisel maksab klient nii paki lunastamise, kui ka paki uuestisaatmise eest. Mõnedel juhtudel võib see summa olla kuni 10 eurot. Kui klient ei ole nõus seda maksma, siis paneb Sysimust tooted uuesti müüki ja ehete eest makstud raha kliendile ei tagastata. 

Sinu Sysimust.