Ostukorv (0)

Tellimuste tegemine

Sysimust võtab vastu tellimustöösid. Kui teile jääb silma mõni varasem Sysimusta töö portfooliost või soovite saada midagi täiesti erilist, siis palume teil oma soovist Sysimustale kirjutada - See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. . Tuleb siiski meeles pidada, et paljud portfoolios esindatud tööd on ainueksemplarid ja Sysimust saab teha midagi analoogset, aga mitte täpselt samasugust ehet. Tellimustööde esitamisel on abiks oma soovi võimalikult täpne kirjeldamine. Kirjeldus võib olla ka pildi kujul (pilt e-kirjaga kaasas või ehte number Sysimusta portfooliost), sest üks pilt ütleb enam kui tuhat sõna. Samuti võiks kirjas olla ehte värv, materjal (näiteks savist voolitud või helmestest punutud) ja hinnaklass. Väga oluline on kirja panna ka kuupäev, mis ajaks tellimus peab valmis olema – sellest võib sõltuda, kas Sysimust saab selle tellimuse vastu võtta või mitte. Kui tellitud ehe läheb mingiks kindlaks sündmuseks ja kindla riietuse juurde, siis võiksite lühidalt kirjeldada ka seda sündmust ja riietust, et Sysimust saaks teile teha kõige sobivama ehte. Eriti kena oleks kui saaksite oma riietusest päevavalguses pildi teha, et värvid, kaelus jmt. detailid oleksid näha.

Sysimust teostab tellimustöösid järjekorras. Mida varem te oma tellimuse sisse annate, seda varem saab Sysimust selle oma plaanidesse võtta ja selle kallal tööle asuda. Tellimuse täitmise aeg sõltub peamiselt ehte tegemiseks vajalike materjalide olemasolust. Kui Sysimustal on kõik vajalikud komponendid olemas, siis on tellimuste valmimise ajaks umbes kaks nädalat. Kui aga vajalikke komponente peab hakkama tellima näiteks välismaalt, siis võib tellimuse valmimiseks kuluda rohkem kui kuu aega. Lisaks pikendab tellimistööde valmimist ka teiste tellimuste hulk. Võib juhtuda, et tellimustöödest on tekkinud pikem järjekord. Igal juhul annab Sysimust teile teada kas teie soov on teostatav ja kui on, siis ütleb ka teie töö umbkaudse valmimisaja.

Kuna tellimustööde valmimise aeg pole täpselt etteplaneeritav, siis on tellimustööde maksetähtajaks 30 kalendripäeva (peale tellimuse valmimist). Peale tellimuse valmimist saadab Sysimust teie e-mailile pildid tehtud tööst. Kui te olete sellega rahul, paneb Sysimust teie tellimuse oma kodulehele "Valminud tellimustööd" kategooria alla vastava koodiga, mille ta teile teatab. Selle koodi järgi leiate te oma tellimuse e-poest üles ning saate oma ostukorvi lisada. E-poest tellitud tooted postitatakse peale arve täieliku tasumist.

Sysimust usaldab oma kliente ning ei nõua tellimustööde puhul teilt ettemaksu. Juhul, kui teile on valminud tellimustöö ja peale ehete valmimist loobute oma tellimusest või te ei tasu oma arvet õigeaegselt, siis paneb Sysimust teid "Nimekirja" ja nõuab teilt edaspidi 50% ettemaksu enne tellimuse vastuvõtmist. Juhul kui te olete teinud 50% ulatuses ettemaksu oma tellimustööle, kuid te ei tasu oma arvet maksetähtaja jooksul, ei kuulu ettemaks tagastamisele ning valminud tooted pannakse vabamüüki.

NB! Tellimustoodete puhul ei kehti 14 kalendripäevane tagastamisõigus (Võlaõigusseadus § 53 lg 4). Kui teile ei meeldi midagi oma tellimustöö juures, siis öelge seda kohe, kui olete saanud Sysimustalt pildid tehtud tööst. Kui Sysimust saab tööd muuta/parandada, siis ta teeb seda. Hilisemaid pretensioone on keerulisem rahuldada. Kui teil on kahtlusi tellimustöö sobivuse osas, siis Sysimusta juures või Tartu piires on võimalik ka ehteproove teha. Selleks on vajalik eelnev kokkulepe.

Sinu Sysimust.