Ostukorv (0)

Kasutajaks registreerimine

Sysimusta e-poes on võimalik oste sooritada nii registreeritud kasutajana kui külalisena. Kasutajakonto loomisel on järgmised eelised:

  • Te saate salvestada oma andmed ning järgmine kord tellimust esitades täidetakse teie kontaktandmete lahtrid automaatselt.
  • Te saate luua oma aadressiraamatu, mille abil saate lihtsasti ja kiiresti valida omale meelepärase tarneaadressi.
  • Te näete oma tellimuste ajalugu ning saate jälgida oma tellimuse staatust.
  • Te saate kommenteerida artikleid ilma oma andmeid sisestamata ja kontrollkoodi kasutamata.

Kasutajakonto saate luua otse ostukorvist (vajutades "Registreeru ja osta") või vajutades linkidele "Minu konto" või "Logi sisse".

Registreerimisankeedil on kõikide lahtrite täitmine kohustuslik. Peale registreerimisankeedi edukat täitmist saadetakse teie sisestatud e-posti aadressile kiri registreerimise andmetega ja konto aktiveerimise lingiga. Oma konto aktiveerimiseks vajutage kirjas olevale lingile.

Konto aktiveerimine.

Peale edukat aktiveerimist saate te oma kontole sisse logida. Selleks vajutage linkidele "Minu konto" või "Logi sisse". Samuti saate te oma kontole siseneda otse ostukorvist.

Esmakordsel kontole sisenemisel näete te süsteemi seadistamise lehe. Sellel lehel ei ole vaja midagi muuta ja hiljem seda lehte teile ei näidata. Oma konto andmete nägemiseks vajutage lingile "Minu konto".

Süsteemi seaded esmakordsel kontole sisenemisel.

Oma konto lehel saate te muuta oma kontaktandmeid, lisada mitu aadressi pakkide saamiseks ning vaadata oma tellimuste ajalugu.

Kasutajakonto vaade.

Kontolt väljumiseks vajutage "Logi välja" nupule oma konto lehel või vajutage lingile "Logi sisse" ja seal nupule "Logi välja". Kui te ei ole 15 minuti jooksul Sysimusta e-poes kuhugile klikkinud, siis teie sessioon aegub ja teid logitakse välja automaatselt.

Sinu Sysimust