Ostukorv (0)
 • Koostöö fantaasiafotograaf Merlin Viiriga (2)
    Fotograaf Merilin Viir lavastab põnevaid ja omanäoliseid fotosessioone, kus piire ei tunta ja see annab nii osapooltele kui ka hiljem publikule võimaluse põgeneda rutiinsest argielust ja veeta mõned hetked muinasjutumaailmas. Iga lähenemine on omapärane ja eriline ning tulemus väga põnev.
 • Koostöö linaste riiete disaineri Piret Pilbergiga (2)
    Pireti kireks on linaste riiete kavandamine ja valmistamine. Tema käe all valmivad kaunid linased rõivad Paljudeks erinevateks elusündmusteks. Eriti populaarsed on Pireti tööd pruutpaaride ja koolilõpetajate seas. Piret kavandab ja õmbleb igat toodet suure pühendumise ja kirega.
 • Koostöö TikiMariga (1)
    TikiMari käe all valmivad imearmsad rahvuslikus stiilis rõivad. Kleitidel on sageli triibumustrit või imearmsaid tikandeid. Tikandid on valminud käsitööna. Tooted valmivad Läänemaal Ristil. Paljud kaunid kleidid on leidnud omale kandja pruutidena, kuid nende kandmise võimalusi on palju. TikiMaril on oma käekiri ja see on selgesti äratuntav.
 • Koostöö Evelini Tikandiga (1)
    Evelini Tikand koondab endas Saaremaa ja Muhumaa tublide naiste kätetööd. Nad tikivad käsitsi imeilusaid lilltikandeid, mis on inspireeritud muhutikandist. Käsitööna valminud tikand annab rõivale erilise võlu ja ilu. Neilt saab osta tikandiga rõiva aga saab ka tellida tikandi enda rõivale.
 • Koostöö soengukunstnik Ailiga (7)
    Soengukunstnik Aili teeb imeilusaid punutistega soenguid. Töö on puhas ja elegantne. Punutistesse lisab sageli erinevaid kaunistusi: juuksenõelad, erinevad paelad ja lilled jne. Kes tahab ilusat ning kvaliteetset soengut, võtke temaga kindlasti ühendust.
 • Koostöö BonBon lingeriega (2)
    BonBon on Eesti oma aluspesukaubamärk kõigile neile, kelle hing on vaba ja süda noor. BonBon pesu on vahel popp ja teinekord glamuurne. Firma arvestab nii mugavuse, ilu kui ka trendiga.
 • Koostöö moedisaner Lee Reinulaga (5)
    Lee Reinula on tuntud Eesti moedisainer, kes armastab pakkuda ilusat, kvaliteetset ja mugavat rõivast. Tema käe alt on tulnud imeilusaid haldjalikke kleite presidendi vastuvõttudele, koolilõpetajatele ja pruutidele. Lisaks piigadele saavad mugavad ja ilusad rõivad selga ka mehed.
 • Koostöö õmblusateljee-salongiga Boliree ja Signe Rankiga (1)
    Õmblusateljees Boliree põimuvad kliendi soovid ning temaga koos leitud lahendused. Ateljee on küll pisike ja kodune, kuid ettevõte soovib pakkuda oma klientidele maksimaalse valiku õmblusteenuseid ehk "kõik õmblustööd ühest kohast - kogu perele" lahendust. Teenuste valik on lai - alates parandustöödest, kuni disaintoodeteni välja. Oodatud on kõik - nii daamid, lapsed kui ka härrased.
 • Koostöö filmikunstnik Halja Klaariga (1)
    Halja Klaar on filmikunstnik, kelle puudutust on tunda saanud nii mõnedki Eesti filmid (näiteks "Ohtlikud kurvid" või "Ukuaru"). Pärast pensionile jäämist veedab ta oma aega peamiselt reisimise ja maalimisega. Tema õlimaale ja filmikavandeid on eksponeeritud mitmetel isikunäitustel.
 • Koostöö Lihula Muuseumi ja mõisaga (1)
    Lihula Muuseum asub 13. saj piiskopi- ja ordumõisana rajatud Lihula mõisahoones. Muuseumis saad ülevaate Lihula ja Lõuna-Läänemaa ajaloost ning Lihula linnuse arheoloogilistest uurimistest. Eksponeeritud on huvitavamad arheoloogilised leiud ümbruskonnast ja ainult Läänemaale iseloomulikud etnograafilised esemed - Lihula kandi rahvariided, vaibad, saanitekid ja tööriistad.
 • Koostöö Lihula lillkirja meistri Ilme Figoliga (1)
    Ilme on suure südamega inimene ja Lihula lilltikandi ehk roosimise tõeline meister. Temaga on alati hea juttu puhuda ning koos ideid arendada. Ta on alati entusiastlik ja tõeline kodukandi pärl. Ilme on ka üks 2014. aastal ilmunud raamatu "Lihula lilltikand. Õpetus. Mustrid. Inspiratsioon" autoritest.